Sorunlar masaya yatırıldı

Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tuncay Elmadağlı ve Bursa Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Sadi Aydın Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak’ı makamında ziyaret ettiler.

Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak, Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tuncay Elmadağlı ve Bursa Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Sadi Aydın’ı Kütahya’da ağırladı.

ŞOFÖR ESNAFININ SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak, şehir dışından ziyaret için gelen oda başkanlarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret esnasında mini bir toplantı gerçekleştiren oda başkanları pandemi döneminde şoför esnafının sorunlarını ve çözüm analizlerini istişare ettiler.

VALİ ÇELİK’E ZİYARET

Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tuncay Elmadağlı, Bursa Umumi Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Sadi Aydın, Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak, Kütahya Valisi Ali Çelik’i makamında ziyaret etti. Kabullerinden dolayı Vali Çelik’e teşekkür eden heyet çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vali Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek konuklarına teşekkür etti.

PAYLAŞ