100.Yıl mahallesine yeni Pazar Kuruluyor

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Kütahya’da ki Pazar yerlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

100. yıl mahallesine kurulması planlanan Pazar yeri için Pazar tezgâhları kuraları ağustos ayında belirlenecek. Kütahya Belediyesi Pazar standı kurmak için istenilen belgeleri şu şekilde sıraladı.

DOKUZ AĞUSTOSTA AÇILACAK

Kütahya Belediyesi 09.Ağustos 2020 tarihinde açılışını gerçekleştireceği 100. Yıl mahallesi yeni Pazar yeri için 06 Ağustos tarihinde Pazar tezgâh yerlerinin kura çekilişini yapacak.

56 PAZAR TEZGAHI KURULACAK

100. Yıl Mahallesine kurulacak olan yeni Pazar yeri için 56 Pazar tezgâhı kurulacak. Pazar yerinde 37 Sebze ve Meyve, 4 Tuhafiye, 2 Zeytin, 2 Peynir, 1 Baharat ve Yumurta, 2 Balık satış yeri ve 8 müstahsil olmak üzere toplamda 56 Pazar tezgâh yeri olacak.

SON GÜN 5 AĞUSTOS

Kuraya girmek isteyen pazarcı esnafının istenilen belgeleri 05.08.2020 tarihine kadar Kütahya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ulaştırılması isteniyor.

İSTENİLEN BELGELER

Kütahya Belediyesi pazarcı esnafından istediği belgeleri şu şekilde sıraladı. Esnaf Sicil Kaydı, Mesleki Faaliyet Belgesi, Maliye Kaydı, Borcu Yoktur Belgesi, Sicil Numarası, İkametgâh ilmühaberi, Kimlik Fotokopisi, İki Adet Vesikalık Fotoğraf, Bir Adet Mavi Plastik Dosya ile birlikte 05.08.2020 tarihine kadar Kütahya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ulaştırılması isteniyor.

PAYLAŞ