KUTSO’dan etkili sunum eğitimi

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası KUTSO Akademi tarafından, üyelerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, mesleki ve kişisel gelişim gibi farklı alanlardaki eğitim seminer programları düzenlenmeye devam ediyor.

 Yılın üçüncü programı olan “Etkili Sunum Becerileri” eğitimi, Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Yenilikçi Eğitim Geliştirme Araştırma Merkezi (YEGAM) iş birliğiyle yoğun ilgi ve katılımla,  KUTSO salonunda gerçekleştirildi.

 KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aktaş, açılış konuşmasında, Mart ve Nisan ayı eğitim takvimine ilişkin bilgi paylaşarak, eğitim ve seminer faaliyetlerinin yıl sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Konuklara, katılımlarından dolayı teşekkür ederek, yoğun ilgiden memnuniyet duyulduğunu ifade etti.

 Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Öğretim Görevlisi Serkan Üstüner sunumuyla yapılan eğitimde, etkili iletişim kurmanın önemi, hitabetin ipuçları, doğru içerikle etkili sunum hazırlamanın önemi, beden dili ve ses gibi hitabeti etkileyen unsurların kullanımı, iletişimin iş hayatı ve sosyal hayattaki önemi gibi konularda bilgiler paylaşılarak, katılımcılara tavsiyeler aktarıldı.

 Eğitimin sonunda, memnuniyetlerini dile getiren katılımcılar, KUTSO yetkililerine teşekkür etti.

PAYLAŞ