KONFORLU ULAŞIM İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Köy içi yolları inceledi Ceyhun açıklamasında “Milletin Partisi AK Parti’de hizmetin sınırı yok. Sağlam bir altyapı, konforlu ulaşım için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, İl Özel İdare Meclis Başkanı Musa Yılmaz ve meclis üyeleri ile birlikte köy yollarında incelemelerde bulundular.

YENİ YOLLAR HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULUYOR

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “İl Özel İdaremiz tarafından yol yapım ve onarım çalışmaları memleketimizin farklı noktalarında devam ediyor. Tamamlanan yeni yollar, halkımızın hizmetine sunuluyor” dedi.

KÖY İÇİ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİK

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Bugün Tavşanlı İlçemizdeyiz diyerek Tavşanlı köy yollarını ve İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan köy içi yollarını inceledi.  İ Başkanı Ceyhun “Tavşanlı İlçesi Deliktaş Demirbilek ileti yolu 3.5 km’de tamamlanan ve Yörgüç köyü 4 Km’de hizmete sunulan sıcak asfalt çalışmalarını, Karakaya köy çevre düzenlemesi ve köy içi yol çalışmalarını inceledik. Yörgüç köyümüzü ve TKİ tarafından kamulaştırma kararı alınan Bozbelen köyümüzü ziyaret ederek hemşerilerimiz ile hasbihal ettik” dedi.

PAYLAŞ