İL ÖZEL İDARE DURMUYOR

Kütahya İl Özel İdaresi çalışmaları ile takdir topluyor. Kütahya’da girilmedik köy, yapılmadık yol, bırakmayan İl Özel İdaresi Musa Yılmaz Başkanlığında zoru başarıyorlar.

Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Başkanı Musa Yılmaz Başkanlığında yapılan çalışmalar takdir topluyor. İl Özel içme suyu, Kanalizasyon, Sulama Tesisleri, Yollar olmak üzere birçok alanda adından söz ettirerek çalışmalarına aralıksız devam diyor.

151 ADET İŞİN YAPIM İŞLERİ DEVAM EDİYOR

Girilmedik köy yapılmadık köy yolu bırakmamakta iddialı olan Kütahya İl Özel İdaresi şehirleri birbirine bağlayan otoyol statüsünde yol yapımını Kütahya’nın köy yollarına yaparak köyleri şehirlerle buluşturuyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda 13 ilçede KÖYDES aracılığı ile yapılan 151 adet işin yapım işlerini de yaparak kalıcı eserler bırakmaya devam ediyor.

İL ÖZEL İDARESİNDE DEVAM EDEN PROJELER

Kütahya il özel idaresi kaynakları ile yapımı devam eden işler ise şöyle; Simav Aksaz Havuzdan sulama tesisi yapım işi, Tavşanlı- Altınova YÜS sulama tesisi ilave hat yapım işi, Merkez-Eskiyüreğil Kanalizasyon şebeke yapım işi, Çavdarhisar-Çamköy Kanalizasyon şebeke yapım işi, Domaniç-Muratlı İçme suyu ve kanalizasyon yapım işi, Emet-Umutlu İçme suyu ve kanalizasyon yapım işi, Hisarcık-Hasanlar Kanalizasyon şebeke yapım işi, Simav-Hisarbey Kanalizasyon şebeke yapım işi, Şaphane-İnceğiz Kanalizasyon şebeke yapım işi, Tavşanlı-Gazelyakup Kanalizasyon şebeke yapım işi, Gediz-Yenigüney Kanalizasyon şebeke yapım işi, Aslanapa-Tokul Kanalizasyon şebeke yapım işi Kütahya İl Özel İdaresi kaynakları ile yapımı devam eden işlerden bazıları bu şekilde devam ediyor.

PAYLAŞ