Hizmetlerini anlatacak

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanlarını mercek altına alıyor. 27- 29 Mart’ta MHP’li belediye başkanlarının katılımıyla Antalya’da bir toplantı yapılacak. Burada başkanlara 1 yılda neler yaptınız soruları sorulacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin katılımıyla 27-29 Mart tarihlerinde Antalya’da belediye başkanlarının katılımıyla bir toplantı düzenlenecek. Bu toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanlarına başkan seçilmeden önce, seçim arifesinde seçim taahhütleri arasında neler vardı, bir yıl içinde neler yaptılar, bir yıllık süre içerisinde belediye başkanları bütçe disiplini sağlayabildiler mi, personel konusunda ne gibi çalışmalar yaptılar, borçlar konusunda bir rahatlama sağlayabildiler mi? Gibi başkanlara sorular sorularak cevap beklenecek.

IŞIK BİR YILI DEĞERLENDİRECEK

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Antalya’da düzenlenecek toplantıda Kütahya’nın 1 yılını değerlendirerek yaptığı icraatları anlatacak. Ay sonunda Antalya’da düzenlenecek toplantıya katılım sağlayacak olan Işık’ın elinde en büyük güç ise yıllar sonra Kütahya’da denk bütçeye ulaşması ve son günlerde 16 Milyon TL’ye kiralanan araçları Kütahya Belediyesi yeni aldığı araçları görücüye çıkartarak “Kütahya’nın öz malı yapması ve önceki dönem Belediye’nin 16 Milyon TL’ye çöpleri kiralama yöntemi ile topladığı araçları 2,5 katına yakın aracı 16 milyon TL’ye alması elinin güçlenmesine neden olacak.

PAYLAŞ