Kadın çalışanlar unutulmadı

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Kadınlar günü münasebetiyle Kütahya Belediyesi kadın çalışanları ile kahvaltıda bir araya geldi. Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık kadın çalışanlara çiçek hediye ettiler.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Kütahya Belediyesi Kadın çalışanlarının Kadınlar Günü’nü kutladı. Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde Belediye Kadın Çalışan işçi ve Memurlarla bir araya geldi.

BİZİM İÇİN HER GÜN KADINLAR GÜNÜ

Belediye Başkanı Işık tüm kadın çalışanların Kadınlar Gününü kutladığı programda şu ifadelere yer verdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu taşıdığımı belirtmek isterim dedi. Sizlerin yılda bir kez de olsa böyle bir günde bir araya gelmesi anlamlı, bizim için her gün kadınlar günü bunu samimiyetle söylüyorum ama tabiki resmi bir tarih olarak belirli bir günün Dünya Emekçi Kadınlarla kutlanıyor olması da ayrıca anlamlı, o nedenle gününüzü bir kez daha kutluyorum dedi.

KADINLARA ÇİÇEK VERDİ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Kütahya Belediyesi Kadın çalışanlarına Kütahya’da 11 aydır yaptığı çalışmaları anlatarak program sonunda kadın çalışanlara günün anısına tek tek eşi Fatma Işık’la birlikte çiçek takdim ederek program son buldu.

PAYLAŞ