Hızır olup hanelere mutluluk saçtılar

Ülkü Ocakları Kütahya, geçtiğimiz Ramazan ayında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesiyle hem örnek teşkil etti hem de ihtiyaç sahiplerini mutlu etti.

Projede süreklilik sağlandı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kütahya İl Başkanlığı, sene içerisinde yapmış olduğu birbirinden değerli sosyal sorumluluk projelerine her sene aynı zamanda yapmış olduğu bir projeyi daha ekledi.

Alan el veren eli görmedi

Ülkü Ocaklarına gönül vermiş kişiler başta olmak üzere yapılan çağrılara destek vererek “Hızır Harekâtı”  adının verildiği yardım kampanyası destek veren birçok kişinin yardımları Kütahya’nın çeşitli noktalarındaki ihtiyaç sahiplerine yine Ülkücüler tarafından ulaştırılarak ne ihtiyaç sahiplerinin mağdur duruma düşürüldü ne de yardım yapanların kimliği deşifre edildi.

“Hep birlikte sofraları şenlendirdik”

Ülkü Ocakları EKV İl Başkanı İlker Bükni yardım kampanyasına destek verenlere teşekkür ederken, “Ramazan ayının sevincini, ihtiyaç sahipleri de doya doya yaşasın diye yüzlerce kumanya dağıtıldı. Memleketimizde ihtiyaç sahibi ailelerin iftar ve sahur sofralarının şenlenmesine vesile olan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz. Ramazan paylaşmaktır. İyi ki varsın Ülkü Ocakları. Rabbim önümüzdeki Ramazan’a bizleri ulaştırmayı nasip eylesin inşallah” ifadelerini kullandı.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ