Şeker gibi bayram geçirildi

Altıntaş’ta Ramazan Bayramı protokol ve vatandaşların katkısıyla anlamına yaraşır şekilde geçti.

Tam kadro katıldılar

Kaymakam Hüseyin Bozoğlan ve Belediye Başkanı Hikmet Tunç Ramazan Bayramı mutluluğunu vatandaşlarla paylaştı.  Bayramlaşmaya STK Başkanları, Kamu Kurum ve Daire Amirleri, İl Genel Meclisi,  Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Birlik ve beraberlik tablosu sergilendi

Programda vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Bu samimi ortamda vatandaşlar, birbirleriyle bayramlaşarak Ramazan Bayramı’nın coşkusunu paylaştılar. Bu geleneksel etkinlik, ilçe halkının bir araya gelip birlikte zaman geçirmesine olanak sağladı.

“Mutluluğumuzun arttığı günlerdir”

Düzenlenen programda konuşan Bozoğlan, “Bayramlar; mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına katkı veren müstesna günler olup Yüce Allah’ın inananlara lütfettiği manevi bir, coşku, sevinç, huzur ve güvenin de kaynağıdır. Değerli Altıntaşlı hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. ” dedi.

“Sevgi ve saygımızın arttığı zamanlardır”

Altıntaş Belediye Başkanı Hikmet Tunç, bayramlaşma etkinliği hakkında yaptığı açıklamada, “Bayramlar,  insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel zamanlardır. Tüm hemşerilerimin bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Şehit aileleri unutulmadı

Kaymakam Hüseyin Bozoğlan; Şehit Polis Elvan Özbay’ın ve Şehit Piyade Uzman Çavuş Veysel Temel’in ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ