Güler: Hizmetlerine amadeyiz

Tavşanlı Belediyesi, koronavirüse karşı ortak kullanım alanlarında genel temizlik ve dezenfekte çalışmasını belirli periyotlarla sürdürmesinin yanı sıra Bakanlıklarca yayımlanan genelgeler doğrultusunda faaliyetler yürütüyor.
Belediye’nin ilgili birimleri, Başkan Mustafa Güler’in talimatıyla Tavşanlılılar’ın ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olmak için görevlendirildi.

“TÜM TEDBİRLERİ ALIYORUZ”
Belediye Başkanı Mustafa Güler, koronavirüs salgınına karşı sokağa çıkması sınırlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların her türlü ihtiyacının karşılanması için Vefa Sosyal Destek Grubu’nun oluşturulduğunu söyleyerek, “Mağdur konumunda bulunan bu vatandaşlarımız asla kendilerini yalnız hissetmesin. Belediye olarak onların hizmetlerine amadeyiz. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için tüm tedbirleri alıyoruz. Bizler büyük bir aileyiz. Ekiplerimiz daima görevinin başında ve büyüklerimiz de bize emanet” dedi.
Son zamanlarda özellikle sosyal medyada bazı yaşlı vatandaşların rencide edildiği görüntülerin dolaştığını vurgulayan Başkan Güler, “Yaşlılarımız bizim başımızın tacıdır. Bu zor günlerde onların yanında olalım ve onlara hürmette kusur etmeyelim. Onları rencide edecek davranışlardan sakınalım” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ