Cadde ve sokakları dezenfekte ediliyor

Tavşanlı Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında, ana caddeler ile sokak ve kaldırımları yıkayarak dezenfekte ediyor. Çöp konteynerlarıda dezenfektanlı sularla yıkanıyor. Çocuklarımızın oyun oynadıkları çocuk parkları da ihmal edilmiyor.
Şehrin cadde ve sokaklarını periyodik olarak sabunlu sularla yıkayıp temizleyen Tavşanlı Belediyesi’nin çalışmaları vatandaşlardan tam not aldı.
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çarşı merkezinde girilmedik cadde ve sokak bırakmadı.
Belediye ekipleri otogar, camiler, iş merkezleri, çocuk parkları, dolmuşlar ve duraklarda benzer çalışmalarını salgın hastalık tehditi geçene kadar sürdürecek.
Belediye Başkanı Mustafa Güler, koronavirüs riskine karşı belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, “Rutin olarak yaptığımız temizlik çalışmalarımızı ek önlemlerle artırdık. İlçemizin cadde ve sokaklarını periyodik olarak dezenfekte ediyoruz. Üzerimize düşen ne varsa, tüm gücümüzle yerine getiriyoruz” dedi
Vatandaşlarımızın da bu süreçte Devletin kurum ve kuruluşlarına yardımcı olmasını isteyen Başkan Mustafa Güler, “Halkımızın zaruri olmadıkça dışarı çıkmasını istemiyoruz. Evlerinizde kalın ve bu zorlu mücadeleye destek olun.” İfadelerini kullandı.

PAYLAŞ