GENÇLER İŞ BAŞINDA

Her haberimizde belirttiğimiz her alanda desteklediğimiz Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu önümüzdeki günlerde kurmayı planladıkları KÜGİAD sanayi sitesi projesi için Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile bir araya geldiler.
Kütahya’nın geleceği için sürekli üreten ve il adına atılacak olan her adımda ve her platformda yer almaya özen gösteren KÜGİAD Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri iş dünyasının önünü açmak, imkanları artırmak ve Kütahya’da istihdama katkı sağlamak adına Sanayi Sitesi Projesi hazırladılar.
İSTİHDAM İÇİN BİRLİKTELİK
Her alanda Kütahya’nın gelişimi için mücadele veren genç işadamları Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile bir araya gelerek önümüzdeki günlerde kurmayı planladıkları KÜGİAD Sanayi Sitesi projesi hakkında istişarede bulundular.
GELECEK VADEDİYORLAR
Kütahya’da babadan oğula geçen ya da kendi firmalarını kurarak istihdam ve ekonomiye katkı sağlayan genç iş insanları Kütahya’nın önümüzdeki yıllarda yapacağı atılımda yer alması açısından gelecek vadediyorlar.
SANAYİLEŞMEK AVANTAJ SAĞLAYACAK
Kütahya’da kurulan Organize Sanayi Bölgeleri ile ve bölgeye farklı bir ekonomik gösterge sağlarken kurulan ve kurulması planlanan küçük sanayi siteleri de Kütahya’nın istihdamı ve dışa açılması açısından avantaj sağlayacak.
KÜTAHYA PROJELERLE GELİŞECEK
Yapılan çalışmaların yanı sıra iş insanları tarafından her projenin değerlendirilip gerekli zeminlerin oluşturulacağını katıldığı pek çok platformda dile getiren Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, KÜGİAD Sanayi Sitesi projesi ile de yakından ilgilendi.
Çalışmalar hakkında görüş alışverişlerinin olduğu ziyarette KÜGİAD tarafından üzerinde çalışılacak proje ile çok sayıda kişi iş imkanı elde etmiş olacak.

PAYLAŞ