Belediye gemicilik kursu açıyor

Belediye gemicilik kursu açıyor

Kütahya Belediyesi “İç Sularda Çalışan Gemi ve İç Su Araçları Yönetmeliği” gereği ihtiyacı olanlara “İç Sularda Çalışan Gemi Sevk ve İdare” belgesi verilmesi yönünde kurs ve sınav açıyor.

Kütahya Belediyesi “İç Sularda Çalışan Gemi ve İç Su Araçları Yönetmeliği” gereği gerekli ve zorunlu olan “İç Sularda Çalışan Gemi Sevk ve İdare” belgesi hizmetini Kütahya halkına sunmak ve ihtiyacı olanlara verebilmek maksadıyla Kütahya Belediyesi ve Çanakkale Liman Başkanlığı’nın koordinasyonu ile kurs ve sınav organize etti.

SON GÜN 15 EYLÜL

Kütahya Belediyesi “İç Sularda Çalışan Gemi ve İç Su Araçları Yönetmeliği” gereği ihtiyacı olanlara “İç Sularda Çalışan Gemi Sevk ve İdare” belgesi verilmesi yönünde kurs ve sınav açıyor. Kütahya Belediyesi bünyesinde açılacak olan kurs, sınav şartları ve gerekli belgeler ve müracaat edecek olan vatandaşlar Kütahya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Sulama Kanalları birimine yapılarak gerekli bilgileri alacaklar. Kütahya Belediyesinden yapılan açıklamada müracaatların son günü 15 Eylül 2020 tarihine kadar olacak. İhtiyacı olan vatandaşların 15 Eylül tarihine kadar başvuru yaparak kurs ve sınav haklarını kazanacaklar.

PAYLAŞ