Ilıca virajı için ekip geliyor

Ilıca virajı için ekip geliyor

Ilıca virajının düzeltilmesi için çalışmalar başlıyor. Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile birlikte bir takım gezi ve incelemeler için ilimize gelen Kara yolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, en kısa sürede Ilıca virajının incelenmesi için bir ekibin Kütahya’ya geleceğini ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, ölümlü ve maddi kazaların yaşandığı Ilıca Virajının düzeltilmesini talep etmişti.

ILICA VİRAJI İÇİN EKİP İNCELEMEYAPACAK

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile birlikte bir takım gezi ve incelemeler için ilimize gelen Kara yolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, en kısa sürede Ilıca virajının incelenmesi için bir ekibin Kütahya’ya geleceğini ifade etti.

KÜTAHYA ADINA GÜZEL BİR MÜJDE ALDIK

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ Kara yolları Genel Müdürümüz Abdülkadir Uraloğlu’ndan Kütahya adına güzel bir müjde aldık. Genel Müdürümüz, ilimizde ölüm virajı olarak adlandırılan Eskişehir karayolundaki Ilıca Virajının incelenmesi için ilimize en kısa sürede bir ekibin geleceğini söyledi. Kütahya’nın sorunlarına yakından ilgilenen başta Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı sayın Adil Karaismailoğlu’na ve Kara yolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’na Kütahya halkı adına teşekkür ediyorum ”dedi.

PAYLAŞ