Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkan Vekili Erdoğan Çolak

Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkan Vekili Erdoğan Çolak bir basın açıklaması yaparak “Profesyonel liglerin değerini bilerek ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız” dedi.

PROFESYONEL LİGLERE YÜKSELDİK

Tüm dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren pandemi sürecinde, Belediye Kütahyaspor olarak hem sahada hem de saha dışında taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan bir mücadele ortaya koyduk ve profesyonel liglere yükseldik.

AYAĞIMIZI YORGANIMIZA GÖRE UZATACAĞIZ

Futbol dünyası da pandemi sürecinden oldukça fazla etkilenmiş durumda. Profesyonel liglerin değerini bilerek ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Hedefsiz bir takım olması düşünülemez, elbette ki başarılı olmak birinci hedefimizdir. Lakin uçuk rakamlar dağıtmak, gelecek planlaması yapılmadan derinlere dalmak yapılacak en büyük hata olacaktır.

BİZE DEĞER KATACAK İSİMLERİ BÜNYEMİZE KATACAĞIZ

Futbol camiasında sıklıkla karşılaşılan ödemelerin yapılamadığı, borç batağının içerisine girildiği, tesis yoksunluğu, altyapı yokluğu gibi durumları öngörerek sağlam temeller atmak düşüncesindeyiz. Yerine getirebileceğimiz anlaşmalar yapacağız ve verdiğimiz sözleri tutarak Belediye Kütahyasporun marka değerini artırmaya devam edeceğiz. Ekip ruhuna uygun hareket ederek, takım ruhumuz içerisinde yer alacak bize değer katacak isimleri bünyemize katacağız.

PAYLAŞ