ALIÇ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya 13. Olağan Kongresi hafta sonu pazar günü yeni kapalı spor salonunda yapılacak. Kongreye saatler kala, genel merkezin onayı ve olurunu alan Kütahya Ülkü Ocakları eski Başkanı Selçuk Alıç bir basın toplantısı düzenleyerek MHP İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Yoncalı Es Termal Otelde yapılan basın açıklamasına MHP İlçe Başkanları ve partililer katılırken, rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahat eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, telefonla toplantıya katılarak Alıç’a başarılar diledi.

BİR BOZKURT GİBİ DİMDİK YAŞADIM

Göreve geldiklerinde birlik ve beraberliği sağlayacaklarını ifade eden MHP Kütahya İl Başkan Adayı Selçuk Alıç ; ” Değerli dava arkadaşlarım, 2009-2014 yılları arasında kutlu bir görev olan Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevinde bulundum. Görevimi devrettiğim günden sonra da gece gündüz demeden partimin hizmetinde oldum. Bugüne kadar liderim ve partimin talimatları dışında hiçbir faaliyette bulunmadım, bir bozkurt gibi dimdik yaşadım. Şimdi de kutlu bir görev olarak gördüğüm Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanlığına talip oldum.

HEP BİRLİKTE KIZIL ELMAYA KOŞACAĞIZ

Bundan sonraki süreçte de siz değerli dava arkadaşlarımın destekleriyle birlikte başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Yolumuz uzun, çetin ve meşakkatli de olsa beraber yürüdüğümüz her bir ülküdaşımızla Türk milletinden aldığımız güçle, sarsılmaz irademizle başaracağız. Partimizde birlik ve beraberliği sağlamak ilk önceliğimiz olacak hep birlikte kızıl elmaya koşacağız. İlhamımız; Yüce Türk Milletinin aziz mazisidir. İdealimiz; Güçlü ve müreffeh Türkiye atisidir. Yılanlardan olmayacağız. Satanlardan olmayacağız. Kaçanlardan olamayacağız. Yıkılmayacağız. Başaracağız. Cenab-ı Allah Türk- İslam alemini korusun ve yüceltsin.” İfadelerini kullandı.

KONGRE PAZAR GÜNÜ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanlığına adaylığını açıklayan Selçuk Alıç Yoncalı Es Termal Otel’de düzenlenen basın toplantısında şu ifadelere yer verdi. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin emir ve himayelerinde “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik” “Kazanan Türkiye Olacak” şiarıyla başlatmış olduğu kongremiz, MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Semih Yalçın Beyefendinin koordineleriyle 22 Kasım 2020 Pazar günü gerçekleşecektir.

ÖĞRETMENLİK GÖREVİMDEN İSTİFA ETTİM

Büyük Kurultay sürecinde İl ve İlçe kongrelerimiz Türkiye genelinde sona yaklaşmaktadır. Kütahya’mızda da bütün ilçe kongrelerimiz Ekim ayı içerisinde tamamlanmış, yeni ve yeniden seçilen İlçe Başkanlarımız göreve başlamıştır. Bütün ilçe başkanlarımıza görevlerinde başarılar dilerim. İlçe kongrelerimizin tamamlanmasıyla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya 13. Olağan İl Kongremizin devletimize, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu kapsamda; Yirmi iki yıldır büyük bir özveriyle sürdürdüğüm öğretmenlik görevimden istifa ettiğimi ve MHP 13. Olağan Kütahya İl Başkanlığı kongresinde, İl Başkanlığına aday olduğumu tüm ülküdaşlarımla ve siz değerli Kütahyalı hemşerilerimizle paylaşmak istiyorum.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN PARTİMİN HİZMETİNDE OLDUM

Değerli dava arkadaşlarım,2009-2014 yılları arasında kutlu bir görev olan Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevinde bulundum. Görevimi devrettiğim günden sonra da gece gündüz demeden partimin hizmetinde oldum. Bugüne kadar liderim ve partimin talimatları dışında hiçbir faaliyette bulunmadım, bir bozkurt gibi dimdik yaşadım. Şimdi de kutlu bir görev olarak gördüğüm Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanlığına talip oldum. Bundan sonraki süreçte de siz değerli dava arkadaşlarımın destekleriyle birlikte başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

YOLUMUZ UZUN, ÇETİN VE MEŞAKKATLİ

Yolumuz uzun, çetin ve meşakkatli de olsa beraber yürüdüğümüz her bir ülküdaşımızla Türk milletinden aldığımız güçle, sarsılmaz irademizle başaracağız. Partimizde birlik ve beraberliği sağlamak ilk önceliğimiz olacak hep birlikte kızıl elmaya koşacağız.

PAYLAŞ