ZAFER OSB CİDDİ BİR İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun

ZAFER OSB CİDDİ BİR İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun devam eden ilçe kongre süreçlerini,1 Milyon üye hedefi ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İl Başkanı Ceyhun ayrıca, il kongresinde tekrar aday olduğunu açıkladı.

Ak Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ilimizde yayın yapan Türk Haber Televizyonuna verdiği röportajda gündeme dair bilgiler paylaşarak şu ifadelere yer verdi. Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “şu ana kadar 10 ilçede kongrelerin tamamlandığını söyleyerek kongrede tekrar aday olacağını ifade etti.  

KONGRELERİMİZDE CİDDİ MANADA TEDBİRLER UYGULADIK

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “bildiğiniz gibi Ak Parti’de 7. Olağan kongre süreci başladı. 10 tane ilçemizin kongresini tamamladık. Bütün kongrelerimiz gerçekten çok coşkulu ve heyecanlı bir şekilde geçti. Yeni başkanlarımız yeni yönetim kurullarımız seçildi. Hepsine buradan başarılar diliyorum. Tabi pandemi sürecine denk geldiği için kongrelerimizde ciddi manada tedbirler uyguladık” dedi.

ÜÇ TANE KONGREMİZ KALDI

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “önümüzde ki süreçte de 3 tane kongremiz kaldı. İnşallah bu hafta sonu 2 tane kongremiz var. Altıntaş ve Dumlupınar ilçelerimizde kongrelerimizi aynı coşku ile tamamlayacağız.  3 Ekim’de de merkez ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu şekilde de ilçelerimizi tamamlamış olacağız. İnşallah önümüzde ki bir iki ay içerisinde de tüm Türkiye çapında da il kongrelerimiz başlamış olacak. Kütahya’mızda da tam tarih belli olmasa da bu süreç içerisinde yıl sonuna varmadan il kongresinin yapılacağını düşünüyorum” dedi.

KONGREDE TEKRAR ADAYIM

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “Genel merkezimiz bizimle devam etme yönünde bir ağırlığını ve onayını koymuş durumda bu şekilde bir devam düşüncesi var. Yürüyen olağan kongre süreci bu şekilde yürüyecek. Biz orada yine kendimiz aday olarak devam edeceğiz” dedi.

1 MİLYON ÜYE HEDEFİMİZ VAR

Cumhurbaşkanımızın 1 Milyon üye hedefi var. Kütahya’mıza da buradan düşen pay belli bizde sevgi yolunda stant kurarak, birebir insanlara medya yoluyla sosyal medya yoluyla ulaşmaya çalışarak üye edinmeye çalışıyoruz. Bu manada bir internetten bir sayfa hazırladık. Bu sayfadan da vatandaşlarımız kolay üyeliğe ulaşabiliyor.

ŞEHRİMİZE “MİLLET BAHÇESİ” KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ

İl Başkanı Ceyhun “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız bu manada projesini tamamladığını yakında da yapım ihalesine çıkacağını bizlere beyan etti. Çok yakında ihalesinin yapılacağını düşünüyorum. Şehrimize bakanlığımız aracılığı ile bir “Millet Bahçesi” kazandırmış olacağız. Gerçekten bu bizim için önemli bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Kütahya halkına hayırlı uğurlu olsun diliyorum.

ZAFER OSB CİDDİ BİR İSTİHDAM SAĞLAYACAK

İlk önce elektrik ve doğalgaz ihaleleri yapıldı. Geçtiğimiz gün de ilk direk dikiminde bizde yanlarında bulunmak istedik. Hayırlı olsun dedik. Kazasız belasız inşallah sonuçlansın istedik. İnşallah çok yakında kasım Ayı’nın ortalarında elektrik işleri tamamlanmış olacak. Yine doğalgaz işleri başlıyor. Önümüzdeki sene itibari ile inşallah hemen hemen alt yapısı bitmiş bir şekilde yatırımcılarını bekliyor olacak. Ben şahsen yatırımcıların o kadar bekleyeceğini düşünmüyorum. Hızlı yatırımları gören yatırımcılarımız zaten gelip talepte bulunacaklardır. Bu manada bir parlayan yıldız olarak Zafer OSB ciddi bir istihdam sağlayacak.  

PAYLAŞ