YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ÇIKTIK

Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak yapılan denetimlerde şoför esnafımız her türlü kurallara uyarak “göğsümüzü bir kez daha kabarttı” dedi.

Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak geçtiğimiz gün yapılan ilimizdeki denetimlerden bir kez daha yüzümüzün akıyla çıktık diyerek şoför esnaflarını tebrik etti.  

KÜTAHYA’DA DENETİMLER SÜRÜYOR

İlimizde Covid-19 denetimleri devam ediyor. Vatandaşların daha huzurlu yolculuk yapmalarını sağlamak için yurt genelinde yapılan denetimler ilimizde de hız kesmeden devam ediyor. Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden başta olmak üzere Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak Kütahya şehirler arası yolculuk yapan otobüs firmalarını ve şehir içi halk otobüslerini denetlediler.

OTOGARDA DENETİM

Kütahya Belediye Başkanı Salih Özden, Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak ve emniyet mensuplarının yaptığı denetimlerde şehirler arası yolculuk yapan otobüs firmaları giriş çıkışlarda ve peronlarda Covid-19 denetimleri yapıldı.

ŞOFÖR ESNAFINA TEŞEKKÜR

Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak geçtiğimiz gün yapılan denetimlerde şoför esnafı Covid-19 pandemisi kurallarına nizamı bir şekilde uyum göstererek göğsümüzü bir kez daha kabarttılar dedi. Yapılmış olan denetimlerde kurallara uyum gösteren tüm şoför esnafımızı kutlarım dedi.

KUCAK’TAN ÖZDENE TEŞEKKÜR

Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kucak Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden’e denetimlere bizzat katılarak göstermiş olduğu üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

PAYLAŞ