Vali Çelik’ten Şehit ailelerine ziyaret

Kütahya Valisi Ali Çelik, Babalar günü münasebetiyle şehit ailelerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Çelik; ‘bizler de sizin evladınızız. Makamım da telefonum da 24 saat emrinizdedir” dedi.

Kütahya Valisi Ali Çelik, göreve başladığı kısa sürede halkın gönlüne girmeyi yapığı icraatlarıyla sağladı.

Kütahya Valisi Ali Çelik, Babalar günü dolayısıyla şehit ailelerini izyaret etti.

“MAKAMIMIM VE TELEFONUM EMRİNİZDE”

Şehit babası Hakkı Özbay’ın Babalar Günü’nü tebrik edip hayırlı ve sağlıklı ömür dileyen Kütahya Valisi Ali Çelik, “Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Sizler de hayır dualarınızı bizden eksik etmeyin” dedi.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten şehit babası Hakkı Özbay, “Bugün buraya geldin, bana dünyaları verdin” dedi.

Babalar Günü’nü şehit babalarıyla geçiren Kütahya Valisi Ali Çelik, Şehit Piyade Er Mehmet Efe’nin babası Hüseyin Efe’nin Babalar Günü’nü tebrik etti.

Vali Çelik, “Sizler bize emanetsiniz. Devletimiz daima yanınızda, kapılarımız sonuna kadar açık” dedi.

Şehit Polis Alaattin Özdemir’in babası Sabahattin Özdemir’i evinde ziyaret eden Kütahya Valisi Ali Çelik, “Bizler de sizlerin evladıyız. Makamım ve telefonum 24 saat emrinizde” dedi.

Kahraman evlatlarımızın fedakâr babaları, Babalar Günü’nü yalnız geçirmedi. Kütahya Valisi Ali Çelik ile eşi Nezihe Çelik, Şehit Piyade Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz’ın babası Hüseyin Yılmaz’ı ziyaret etti.

Şehit babası Hüseyin Yılmaz’ın Babalar Günü’nü tebrik eden Vali Çelik, “Kahraman evlatlarımız sayesinde bugün bu topraklarda yaşıyor, nefes alıyor ve yaşamaya da devam edeceğiz” dedi.

PAYLAŞ