Uysal’dan Acet’e ziyaret

DPÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı görevini devralan Prof. Dr. Mehmet Acet’e DPÜ Rektörü Kazım Uysal, Rektör Yardımcılarımız, Genel Sekreter Vekili ve dekanlar tebrik ziyaretinde bulundu.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Mehmet Acet, Üniversite yönetiminiz tarafından ziyaret edildi.

DPÜ Spor Bilimleri Dekanlığı görevini devralan Prof. Dr. Mehmet Acet’e, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal ve Rektör Yardımcıları, Prof. Dr. Muammer Gavas, Prof. Dr. Hasan Göçmez, Prof. Dr. Mustafa Aydın ve Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Atilla Batur ile Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. İrfan Terzi ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Levent Mercin tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette Prof. Dr. Mehmet Acet’e dekan yardımcıları Doç. Dr. Aydın Şentürk ve Doç. Dr. Sinan Akın eşlik etti. 

Sosyal mesafe kurallarının gözetildiği görüşmede DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, Prof. Dr. Mehmet Acet’i kutlayan heyet adına dekanımıza çiçek sundu. Rektör Yardımcıları, Genel Sekreter Vekili ve dekanlar da Prof. Dr. Mehmet Acet’e hayırlı olsun dileklerini sundular ve dekanlık görevinde başarılar dilediler. Prof. Dr. Acet de kendisine yönelik iyi dileklere teşekkür ederek konuklarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

PAYLAŞ