Teşekkürler Büyük Başkan!

Belediye Kütahyaspor taraftarları Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı yalnız bırakmadı. Vefa örneği gösteren taraftar grupları Işık’a anlamlı mesajlar verdi.

  Belediye Kütahyaspor taraftarlar grupları Alim Işık’a her zaman Kütahyaspor’un yanında olmasından dolayı teşekkür etti. Taraftar grupları Işık’a şu sözlerle seslendiler. Geçmişte çok söz aldık, kimisi seçimden sonra unuttu, kimisi kısmen tuttu, kimisi de sözünün arkasında durdu yerine getirdi. Alim Işık ise verdiği sözü tutmanın yanında bir de verdiği sözün peşinde yağmur çamur demeden koştu.

ÖZENİLEN BİR KULÜP HALİNE GETİRDİ

   Yıllardır bu kadar iyi imkanlara sahip olmayan Kütahyaspor’u Belediye çatısı altına sokarak sezon boyunca özenilen bir kulüp haline getirdi. Futbolcularına verdiği maddi sözleri yerine getiren, ödül sistemini zamanında uygulayan, iyi otellerde konaklayıp, özel otobüsle şehir dışında şehrimizi temsil eden takımımızı her şeyden üstün tuttu.

ATKISINI TAKIP DESTEKLEDİ

   İçeride dışarıda her maça gitti, atkısını takıp destekledi, yanımızda oldu. Bizim isteğimiz 1.Lig değil, göz bebeğimiz Kütahyaspor’u el üstünde tutan bir liderdi. O eksiklikte Sayın Alim Işık ile birlikte bitti.

TEŞEKKÜRLER BÜYÜK BAŞKAN!

   Geride kalan sezonda Kütahyaspor’umuz için yaptığı her şey için sonsuz teşekkür ediyoruz ve ilk gün olduğu gibi bugünde kendisinin yanında olduğumuzu ve olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Daha önümüzde şampiyonluklara ulaşmak için uzun seneler var, yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Teşekkürler Büyük Başkan!

PAYLAŞ