Tatlı bayramın telaşlı yoğunluğu

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde kurulan Bayram Pazarında alışveriş telaşı başladı

Bir günlüğüne hizmet verecek

Altıntaş’ta sadece arife günü hizmet verecek olan pazar için esnaflar sabahın erken saatlerinde tezgahlarını kurarken vatandaşların da talebi bulunuyor.

Yoğunluk bekleniyor

Gün boyu İlçe Kapalı Pazar Yerinde hizmet verecek olan Bayram Pazarının sadece bir gün açılması sebebiyle vatandaşların ilerleyen saatlerde yoğun olarak tercih etmesi esnaflarca bekleniyor.

Birçok sektör bir arada bulunuyor

Giyimden kozmetike kadar birçok sektörde standın yer aldığı Bayram Pazarında ayrıca gıda ürünleri de satış sunuluyor.

“Her yaş grubuna uygun ürünlerimiz bulunmaktadır”

Kadın giyimi üzerine tezgah açan Tuncay Konya, kaliteli ürünleri en uygun fiyata sattıklarını belirtip tercihlerin genelde bahara yönelik renkler olduğunu aktardı. Konya ayrıca şu ifadelere yer verdi; “Kadın giyim üzerine her hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bizim ürünlerimizde yaş fark etmiyor. Şık ve yerinde giyinmeyi tercih eden müşterilerimizi pazarımıza bekler, hayırlı bayramlar dilerim” diye konuştu.

“Ayakkabı yerinde alınmalıdır”

Vatandaşların ayakkabıyı ayağına giyerek almalarını gerektiğini belirten Halil Girgin ise, “Vatandaşlar mümkün olduğunca ayakkabı yerinden alsınlar çünkü hemen deneyip kontrol etmeleri ayak ve ayak sağlığı açısından önemlidir. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ