TARAFTAR SÖZ ALDI

Belediye Kütahyaspor taraftarları dün takımlarının antrenmanına giderek futbolculardan kritik Fethiye Spor karşılaşması için galibiyet sözü aldılar.

Mavi lacivertli takım yarın Dumlupınar Stadında oynanacak olan Fethiye Spor maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ederken, dün statta yapılan çalışmaya mavi lacivertli renklere gönül veren taraftarlarda katıldı. Grup Mavi Şimşek ve Grup Turkuaz taraftar grubu üyeleri Dumlupınar Stadına gelerek antrenman öncesinde futbolcular ile buluştular. Futbolculardan, lider Fethiye Spor’u yenerek şampiyonluk iddialarını sürdürmelerini isteyen taraftarlar takımı tribünlere çağırarak galibiyet sözü aldılar. Antrenman öncesinde futbolculara tatlı yerine meyve alarak jest yapan taraftarlar adına Grup Mavi Şimşek taraftar grubu başkanı Ali Osman Duymaz bir konuşma yaptı. Kendilerinin her zaman yanında olduklarının altını çizen Duymaz şunları söyledi;

SİZLERE İNANIYORUZ

Grup Mavi Şimşek Taraftar Grubu Başkanı Ali Osman Duymaz; “Takımımız adına kritik bir maça hazırlanıyorsunuz. Bizler bu güne kadar her zaman her şartta yanınızda olduk. Sizden tek ricamız her şeyi bir kenara bırakarak bu maça konsantre olmanız ve liderlik yolunda çok önemli olan bu maçtan galip ayrılmanız. Sizlerin elinden gelenin en iyisini yaparak bu maçtan galip ayrılacağına eminiz” dedi.

PAYLAŞ