Tam destek geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz’dan Belediye Başkan Adayı Eyüp Kahveci’ye destek açıklaması geldi.

İlk isimlerden biri oldu

CHP Kütahya İl Başkanlığının mevcut durumda Ankara’daki tek temsilcisi konumunda bulunan Sağlık Bakanlığı ve Sağlık İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şahbaz, Parti Meclisinin aldığı karar sonrasında ismi açıklanan CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Eyüp Kahveci’yi özel olarak tebrik eden ilk isimler arasındaki yerini aldı.

Neşeli anlar paylaşıldı

Eyüp Kahveci’nin adaylığının açıklamasından sonra sosyal medya hesaplarından birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan Dr. Şahbaz’ın bu neticeden oldukça memnun olduğu gözlerden kaçmadı. Ayrıca Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aksaz Şahbaz’ın paylaştığı fotoğrafların neşeli oldukları anlar olması ise memnuniyetin bir diğer göstergesi oldu.

“Halkçı belediyecilik ile yöneteceğiz”

Sosyal medya hesaplarından bir açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sağlık Bakanlığı ve Sağlık İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, “Bugün gerçekleştirilen Parti Meclisi toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya Belediye Başkanı Adayı olarak belirlenen Sayın Eyüp Kahveci’yi tebrik ediyor, başarılar ve yol açıklığı diliyorum. Partimize ve Kütahya’mıza hayırlı olsun. Artık Kütahya halkçı belediye tarafından yönetilecek” dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ