Takibe devam

Amatör liglerdeki Altıntaş temsilcileri, ara verilen müsabakalar sonrasında oynanan maçlarda aldığı skorlarla zirve takibini sürdürmeye devam etti.

Engeli kolay atladı

Vali Ali Çelik Merkez 1. Amatör Küme A Grubunun 11. Haftasında Re-Za Lider Alibeyköy Birlikspor, mutlak galibiyet için çıktığı maçta Kütahya Çamlıcaspor’u 2-0’lık skorla devirmeyi başardı. 2023-2024 sezonunda hedefini mutlak lig terfisi olarak belirleyen ve sonraki süreçte aldığı mağlubiyetlerle zirveden uzaklaşarak morallerin düştüğü Re-Za Lider Alibeyköy Birlikspor, tekrardan toparlanma süreci içine girdi. Alınan 2-0’lık sonuçla birlikte Alibeyköy temsilcisi, haftayı 22 puanla 4. Sırada tamamladı. Kırmızı siyahlı ekip gelecek hafta ise 8 takımlı ligde 4 puanla 6. Sırada bulunana Ağaçköyspor ile karşı karşıya gelecek.

Liderin ensesinde

Vali Ali Çelik 1. Amatör Küme Merkez B grubunda zirve mücadelesi veren Çakırsazspor’ da işler istenilen yönde gitmeye devam ediyor. Yeşil siyahlı ekip, bu hafta karşılaştığı 1977 Vefaspor’u 3-2’lik skorla geçerek lider KBS Mavi Şimşekspor’ un 3 puan gerisinde 2. Sırada bulunarak takibini bu haftada sürdürdü. Çakırsaz temsilcisi, gelecek hafta 19 puanla 4. Sırada bulunana Anadolu Bahçelievler Gençlikspor ile karşılaşacak.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ