SEYİTÖMER ’DE VAKALAR ARTIYOR

Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk, koronavirüs vaka artış hızının devam ettiğini söyleyerek belde halkına önemli uyarılarda bulundu. Öztürk “Beldemizde her gün iki vaka ortaya çıkmaya devam ediyor” dedi.

Kütahya Seyitömer beldesindeki koronavirüs vakalarının artış hızına dikkat çeken Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk, belde halkına önemli uyarılarda bulunarak daha dikkatli davranmaları yönünde salgına karşı tedbirli olmalarını istedi. Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk belde halkına yaptığı uyarıda şunları söyledi.

GÜNDE BİR İKİ VAKA ORTAYA ÇIKIYOR

Çok Kıymetli Seyitömer Hemşerilerim, Sizlere zorunlu çok önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Değerli hemşerilerim Seyitömer beldemizde Koronavirüs (Kovıd- 19) vakaları ortaya çıkmış ve her günde bir iki vaka ortaya çıkmaya devam etmektedir.  Tüm hemşerilerimizin Koronavirüs salgınına karşı en hassas bir şekilde Maske Mesafe ve Temizlik kurallarına uymaları gerekmektedir.

KORONAVİRÜS SALGININ YAYILDIĞI GÖRÜLMEKTEDİR

Düğün, nişan alışverişi yaparken bakkallarda, kahvehanelerde, toplu taşıma araçlarında, parklarda, camilerde ve işyeri çalışma yerlerimizde vatandaşlarımızın Toplu olarak bulundukları alanlarda Koronavirüs Salgının yayıldığı görülmektedir.  Toplu bulunan bu alanlarda vatandaşlarımızın Maske Mesafe ve Temizlik kurallarına zorunlu olarak uymalarını bekliyoruz.

UYMAYANLARI UYARALIM

Cezai bir durum ile karşı karşıya kalmamanız ve en önemlisi salgının sevdiklerimizi bizden almaması için Lütfen kurallara zorunlu olarak uyalım uymayanları uyaralım. Sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilerim. Sevgi ve saygılarımla. İfadelerine yer verdi.

PAYLAŞ