Şehir hastanesi hızla devam ediyor

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Kütahya milletvekilleri Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler ile birlikte, Şehir Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Milletvekilleri yapımı devam eden Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundular.

BIR AN ÖNCE KAZANDIRILMASI İÇİN ÇALISIYORUZ

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun açıklamasında şu ifadelere yer verdi. Milletvekillerimiz Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler ile birlikte yapımı devam eden Kütahya Şehir Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunduk. Özellikle pandemi sürecinde ne kadar çok öneme sahip olduğunu gördüğümüz şehir hastanelerinin en güzel örneklerinden olacak olan hastanemizin tez zamanda tamamlanarak bir an önce Kütahya’mızın hizmetine kazandırılması için çalışıyoruz.

HASTANEMİZİN YAPIM ÇALIŞMALARI SÜRATLE DEVAM EDİYOR

İnceleme gezisi sonrası açıklama yapan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, “AK Parti Kütahya İl Başkanımız Sebahattin Ceyhun ve Milletvekilimiz Ahmet Tan ile birlikte yapımı hızla devam eden Kütahya Şehir Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunarak, şantiye görevlilerinden bilgi alıp, çalışmalarında kolaylıklar diledik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı doğrultusunda hayata geçirilen icraatlarsa her alanda olduğu gibi sağlıkta da önemli bir marka haline gelen ülkemiz, milletimizin hizmetine sunulan en modern teçhizatla donatılmış dev hastaneleriyle Dünya’ya öncü ve örnek olmaya devam ediyor. Pek çok ülkenin Covid-19 tehdidiyle mücadelede çaresiz kaldığı, ekonomilerin derinden sarsıldığı bir dönem geçiriyoruz. Bu zor günlerde Kütahya Şehir Hastanemizin yapım çalışmaları süratle devam ediyor. Allah’ın izniyle, inşallah mümkün olan en kısa sürede dev Şehir Hastanemiz kıymetli hemşerilerimizin hizmetinde olacak” diye konuştu.

PAYLAŞ