SANAYİ ESNAFINA BÜYÜK KOLAYLIK

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık geçtiğimiz günlerde sanayi esnafı ile bir araya gelerek sorunlarını ve sanayi Esnaf’ının isteklerini dinlemişti. Esnafların sorunlarını not alan Belediye Başkanı Işık harekete geçerek esnafların sıkıntılarını çözmeye başladı.

Kütahya’da günde binlerce kişinin uğrak yeri olan Sanayi’de hem vatandaşlar hem de sanayi esnafları için büyük bir kolaylık sağlayacak su yükleme kiosku kuruldu.

SU YÜKLEME KİOSKU KURULDU

Kütahya Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Kuşan’ın daveti üzerine geçtiğimiz günlerde sanayi esnafı ile buluşan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık esnafların sorunlarını dinledi. Işık’a yöneltilen soruların ve sorunların en başında bulunan su yükleme kioskları bulunuyordu. Esnaflar su yüklemek için Sanayi’den Kütahya Belediyesine gitmek zorunda kaldıklarını ve ayrıca işlerinin yoğun olmasından dolayı da bazı zamanlarda su sıkıntıları çektiklerini dile getirerek çözüm bulunmasını istemişlerdi.

SANAYİ ESNAFININ SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık sanayi esnafını sıkıntılarından kurtaracak bir adım atarak Kütahya Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası binasının önüne su yükleme kiosku kurulmasını talimat vererek sanayi esnafının büyük bir sıkıntıdan kurtardı.

KUŞAN’DAN TEŞEKKÜR

Kütahya Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Kuşan yaptığı değerlendirmede Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür etti. Kuşan “Belediye Başkanımız sanayi esnafına çok değer veriyor. İsteklerimizi yerine getirmede taviz vermiyor. Sanayi esnaflarımızla belediye başkanımızı buluşturduğumuzda esnaflarımızın ve odamızın talebi üzerine su yükleme kiosklarının belli noktalara kurulması yönünde fikir alışverişi yaptık. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Hemen talimat vererek kısa zaman içerisinde bizim için çok büyük önem arz eden ve çok ihtiyacımız olan su yükleme kioskunu odamızın önüne kurdurarak bizleri de çok mutlu etti. Sanayi esnafımız adına sayın Belediye Başkanımız Alim Işık başkanımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

MÜJDEYİ SANAYİ ESNAFINA VERDİ

Kütahya Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Hüseyin Kuşan odasına bağlı ve kendi sosyal platform hesapları üzerinden bu müjdeli haberi tüm sanayi esnafına duyurdu. Sosyal platform hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda Oda Başkanı Kuşan şu ifadelere yer verdi. Odamız girişine Kütahya Belediyemiz tarafından siz sanayi sitesi esnafına kolaylık sağlaması amaçlı Su Sayacı Kontör Yükleme İstasyonu koyulmuştur. Emeği geçen Belediye çalışanlarımıza teşekkür ederim.  Hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

PAYLAŞ