Öğrencilerin Kütahya özlemi

Covid 19 pandemisi dolayısıyla mart ayından itibaren uzaktan eğitimle derslerini takip eden öğrenciler okullarına özlemini çektikleri video ile dile getirdiler.

Mart ayından itibaren uzaktan eğitimle derslerini takip eden öğrenciler okullarını çok özlediler. Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde okuyan öğrencilerde hasret kaldıkları okullarına bir an önce döneceği günü sayar oldular. Bu sebeple özlem duydukları Kütahya Dumlupınar Üniversitesi için video çekerek hasretlerini dile getirdiler.

BEKLE BİZİ KÜTAHYA, BEKLE BİZİ DUMLUPINAR

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencileri, hazırladıkları ‘Bekle Bizi Kütahya, Bekle Bizi Dumlupınar’ adlı video ile Kütahya ve Üniversitesine olan özlemlerini dile getirdi. Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin çeşitli bölümlerinde eğitim gören öğrenciler, ‘Bekle Bizi Kütahya Bekle Bizi Dumlupınar’ adlı videoda buluştu.

Öğrencilerin Kütahya özlemi

Covid-19 salgını nedeniyle 2019-2020 Bahar Yarı yılındaki dersler uzaktan eğitim yöntemi ile tamamlandı. Bu süreçte üniversitemizin idari ve akademik personeli uzaktan eğitimin daha verimli olabilmesi için büyük bir gayret gösterdi. Öğrencilerimiz de çok hızlı bir şekilde uzaktan eğitime uyum sağladı. Öğrencilerimiz gönderdikleri e-postalarla, yazdıkları mesajlarla üniversitemize, hocalarına ve Kütahya’ya duydukları özlemleri, uzakta kaldıkları bu dönemde bir çok şeyi tekrar gözden geçirme fırsatını sağladıklarını dile getirdiler.

PAYLAŞ