Oda başkanları ile istişare

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Ak Parti Kütahya Milletvekilleri Kütahya Esnaf Odalarına bağlı oda başkanları ile bir araya gelerek ilimizin Ticaret hayatı üzerine toplantı gerçekleştirdiler.

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Ak Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel ve Ahmet Tan ile birlikte Kütahya Esnaf Odaları temsilcileri ile bir araya geldiler. Kütahya Esnaf Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit ve oda temsilcileri ile birlikte olan Ak Parti heyeti ilimizin ticaret hayatını konu alan toplantı gerçekleştirdiler. Verimli bir toplantı olduğunu dile getiren Milletvekilleri ve oda başkanları ilimizin sorunları ile ilgili görüşlerin konuşulduğunu dile getirdiler.

YENİ BİR DÖNEME GİRDİK

Kütahya Ak Parti Milletvekili Ceyda Çetin Erenler sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi. Kütahya, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız İbrahim Yiğit ve Oda Başkanlarımız ile bir araya gelerek ilimizin ticaret hayatı üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Millet olarak hep birlikte” Maske-Mesafe- Temizlik” kurallarından taviz vermeden sosyal ve ticari hayatımızın tüm hızıyla devam ettiği yeni bir döneme girdik.

ÜLKEMİZİN EKONOMİSİNE GÜÇ VERECEĞİZ

Oda başkanlarımızla bu yeni sürecin ticaret hayatımıza etkilerini konuştuk, beklenti ve taleplerini dinledik. Hükümetimiz verdiği desteklerle esnafımızın, sanatkarımızın ve çalışanımızın yanında. El birliğiyle çalışmaya, üretmeye hızla devam ederek ilimizin ve ülkemizin ekonomisine güç vereceğiz. Rabbim, tüm esnaf ve sanatkarlarımıza işlerinde kolaylık ve başarı, rızıklarında bolluk ve bereket nasip eylesin dedi.

PAYLAŞ