NOKTAYI KOYDU

AK Parti’de başlayan kongre süreci sonrasında İl Başkan Adayı olacağı yönündeki söylemlere sosyal medya hesabından cevap veren Atilla Palangalı aday olmadığına dikkat çekip dedikodulara da son noktayı koydu.

Geçmiş yıllarda Doğru Yol Partisi ve Demokrat Partisi İl Başkanlığı görevinde bulunan Atilla Palandalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile AK Parti İl Başkan Adaylığında bulunmayacağını bildirdi.

AK Parti’de başlayan kongre süreci sonrasında pek çok kesim tarafından ismi dile getirilen Atilla Palangalı, aday olmayacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Palangalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı:
“Seçimlere daha 3 sene var dendi siyasi büyüklerimiz tarafından yani 2023 seçim yılı. Siyasi hedef sonuç ilişkimizde İl başkanlığı yoktur.Zaten daha önce DYP ve DP’de kesintisiz 6.5 sene İl başkanlığı yaptım. Mehmet Ağar ile Süleyman Soylu ile Sayın Hüsamettin Cindoruk ile Namık Kemal Zeybek ile Gültekin Uysal ile il başkanı olarak terimizin son damlasina kadar madden ve manen gece gündüz emek vererek çaliştim.Kütahyam dan sonra en memnun olduğum il Ankara dır.”

PAYLAŞ