Müdür Özden, atölyeyi inceledi

Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Özden, incelemelerde bulundu.

Müdür Taşoğlu, bilgilendirmede bulundu

Altıntaş’ın tarım ile anılması noktasında Kütahya başta olmak üzere Türkiye’de önemli rol üstlenen ve Zafer İlkokulu idarecileri tarafından özenle üzerinde çalışılmaya devam edilen “Yerli Tohum Tarım Atölyesi”ni İlçe Milli Eğitim Müdür Özden ziyaret ederek Okul Müdürü Serdar Taşoğlu’ndan bilgiler aldı. 

Meyve fidanlarıyla yeni çalışmalar deneniyor

Müdür Özden’i bilgilendiren Taşoğlu, son olarak Atölye’nin kenarına meyve fidanı diktiklerini belirterek çalışmalarını bir üst boyuta ulaştırdıklarını vurguladı.

“Tarım ilçesi Altıntaş’ın önemli projesidir”

Müdür Özden’de bu projenin geliştirilmesi için ellerinden gelen desteklemeyi sağlayacağını aktararak tarım ilçesi olan Altıntaş’ta bu projenin önemli olduğuna değindi. Müdür Özden ayrıca; “Geçtiğimiz günlerde rokaların hasadı yapılmıştı ve her birine ayrı ayrı değer verdiğimiz öğrencilerimiz protokole takdim etmişti. Buradan da şunu anladık; Altıntaş ovasının bereketi eğitimle birleşiyor ve ortaya nitelikli ürün çıkıyor” dedi.

Müdür Özden, canlarımızı da unutmadı

Müdür Özden daha sonra özel eğitim öğrencileri ile bir araya gelerek çocuklarla bir süre hasbihal ettikten sonra okuldan ayrıldı.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ