Motellere yenileme

Gediz Belediyesi’ne ait Ilıca Kaplıcalarında bulunan Apart Motellerde bakım, onarım ve yenileme çalışmaları devam etmektedir.

Gediz Belediyesi, İçişleri Bakanlığı Genelgesi sonrası koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında ziyaretçilerine kapattığı Termal Tesisleri’nde kapsamlı tamir, tadilat ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Koronovirüs tedbirleri kapsamında hizmete kapatılan Ilıca Termal Turizm Merkezimizde bulunan apart motellerde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımız devam etmektedir. Daha temiz, sağlıklı ve modern imkânlar sunmak için apart odalarımız yeni sezona hazır şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.

İhalesi gerçekleştirilen ve tüm hızıyla devam eden Gediz Termal Tatil Köyü birinci etap inşaatı planlanan süreler içerisinde tüm hızıyla devam etmektedir. Termal Tatil Köyü 1.Etap projesi kapsamında erkek ve kadın hamamları, aquapark, camii, restoran ve ticaret alanı inşaatları bulunmaktadır” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ