MASKE VE MESAFE KONTROLÜ

İlimizde Covid-19 tedbirleri kapsamında Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin in koordinasyonunda Kütahya Valiliği, Kütahya Emniyet Müdürlüğü ve Kütahya Ticaret İl Müdürlüğü personelince vatandaşların ve esnafın maske ve mesafe konusunda bilgilendirilmesine yönelik uygulama gerçekleştirildi.

Covid -19 tedbirleri ilimizde devam ediyor. Vatandaşların sağlığı için Kütahya’nın her yerinde denetimler hız kesmeden devam ediyor. Buna göre Kütahya Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin koordinasyonunda Kütahya Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun ve Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü personelince denetimler yapıldı.

MASKE VE MESAFE KONTROLÜ

Kütahya Valiliği, Kütahya Emniyet Müdürlüğü ve Kütahya Ticaret İl Müdürlüğü personellerince yapılan denetimlerde Kütahya Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin koordinasyonluğunu yaparak vatandaşların ve Kütahyalı esnafların işyerlerinde temizlik, maske ve mesafe kurallarına riayet edilip edilmediği denetlendi.

ESNAF UYGULAMALARDAN MEMNUN

Kütahyalı vatandaşlar ve esnaflar yapılan denetimlerden oldukça memnun denetim ekiplerine görüşlerini bildiren esnaflar ve vatandaşlar yapılan denetimlerin daha sıklıkla yapılmasını istediler. Yapılan denetimlerin bizlerin sağlığı için olduklarını belirten vatandaşlar “devlet bizi bizden daha çok düşünerek bu denetimleri yapıyor” dediler.

MASKE VE MESAFE KURALLARINA UYULUYOR

 Yapılan denetimler sonucunda maske + mesafe ve hijyen konularına uyan vatandaşlar ve esnaflar denetim ekiplerince tam not aldılar. Vatandaşlarımızın uygulamalara bakış açıları ve bizlere yardımcı olarak maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat ederek başta kendi sağlıkları olmak üzere her kesi düşünen bir yapıda olmaları bizleri ziyadesi ile memnun etti diyen denetim ekipleri ilimizde tüm kurallara uyan vatandaşlarımızı tebrik ediyoruz. Duyarlılıkları ve hassasiyetleri için sayın halkımıza teşekkür ederiz dediler.

PAYLAŞ