LİYAKAT BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ

KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi göreve yeni başlayan idari personelleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, rektör yardımcıları ve daire başkanları katıldı.

Çeşitli birimlerde göreve başlayan 13 personel kendilerini tanıttı nerede görev yaptıklarını anlattı. Rektör üniversite de göreve başlayan personellere hayırlı olsun temennileriyle başarılar diledi. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde göreve yeni başlayan idari personelleri ile tanışma toplantısında bir konuşma yapan Prof. Dr. Vural Kavuncu şu ifadeleri kullandı.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİZİ GETİRİN

İnsanın işine sabah mutlu gelmesi ve evine huzurla dönmesi insanın kendi ruhuna iyiliktir dedi. Personellere kurum işleyişi ve görevleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulunan Kavuncu “Bir probleminiz olduğunda her zaman çekinmeden bizimle paylaşın. İş ve görev tanımlarının yanında kendi çalışma alanına girmeyen konularda gördüğünüz eksiklikleri de gidermeye çalışın varsa konuyla ilgili çözüm önerilerinizi getirin, kendinize durumdan vazife çıkartın. Kendi gelişiminiz için de proje üretin biz de bu konuda size destek verelim.

BURADA REKTÖR İÇİN ÇALIŞMAYACAKSINIZ

Herkes bulunduğu masada yaptığı işin bilincinde ve sorumluluğunda olduğunu unutmamalıdır. Ülkemizin başına bin türlü çorap örülmeye çalışılan şu dönemde sınırlarımızda mücadele eden nöbet tutan Mehmetçiğimizin nasıl bir sorumluluğu varsa sizin de burada olmaktan bir sorumluluğunuz var. Burada rektör için çalışmayacaksınız Devletimizin hedeflerine ulaşabilmesinde sizde artık bir kamu personeli olarak görev yapacaksınız.

LİYAKAT BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ

Üniversitemizin kadrolarını büyütürken liyakati birinci önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Buraya gelen her öğrenciyi evladınız, kardeşiniz kabul edeceksiniz. Çünkü biz bu öğrencilerimiz ve ailelerine en iyi eğitimi vereceğimizi taahhüt ediyoruz. Unutmamanız gereken en önemli şey biz “Söylemlerde bulunan bir üniversite değil bunları hayata geçiren bir üniversiteyiz.” Sizlere güzel bir çalışma dönemi geçirmenizi uzun ve mutlu bir iş hayatından sonra Allah’tan buradan emekli olmayı nasip etmesini temenni ediyorum.

PAYLAŞ