KUTSO’da online meclis

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Haziran ayı olağan meclis toplantısı, koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında, online olarak video konferans şeklinde gerçekleştirildi.

KUTSO Meclis Üyelerinin online bağlantıyla katıldıkları, KUTSO Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan başkanlığındaki toplantıda, ilgili gündem maddeleri müzakere edilerek kararlar alındı.

Meclis başkanlık divanı tarafından, ilgili gündem maddeleri kapsamında, bir önceki toplantının karar özeti, mali konular, Mayıs ayı faaliyeti sunuldu ve gündemde yer alan diğer hususlar müzakere ve oylama yapılarak ilgili kararlar alındı.

KUTSO Meclis Üyesi İbrahim Yavuz, geçtiğimiz ay içerisinde ilimizde de etkili olan don olayından bahisle Altıntaş ilçemizdeki çalışmalardan söz etti.

Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aktaş, 2020 yılı odamız eğitim takvimindeki zorunlu değişikliklere değinerek odamız tarafından düzenlenen online seminer ve eğitimlere tüm meclis üyelerini davet etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmet Özotraç ilimizdeki işletmelerin kısa çalışma ödeneği, can suyu kredisi ve nefes kredisi kullanım oranları ve ilimiz ekonomik durumu üzerine değerlendirmede bulunarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hasan Öncel ile Kütahya Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çalışmalar ve son durum hakkında bilgi paylaştı.

Meclis Başkanımız Nafi Güral, içerisinde bulunduğumuz yeni normalleşme sürecine ilişkin değerlendirmelerini ve öngörülerini paylaşarak yeni sürece göre işlerin planlanmasının önemi hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Gündem maddeleri ve konuşmaların tamamlandığı KUTSO Haziran ayı meclis toplantısı, iyi dilekler sunularak, Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından sona erdirildi.

PAYLAŞ