KÜTAHYA’YA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR

Belediye Kütahyaspor Teknik Direktörü Polat Çetin kamp çalışmalarını ve kadroda ki son duruma ilişkin bir açıklama yaptı. Genç teknik adam Mavi lacivertli takıma gönül vermiş tüm sporseverlere bu sene gurur duyacakları bir Belediye Kütahya Spor izletmek için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Afyonkarahisar’da kamp çalışmalarını sürdüren mavi lacivertlilerde kadroya yeni isimlerin katılması ile akıllardaki oynanacak olan futbolda şekillenmeye başladı. Kamptaki çalışmalar ve son durum ile ilgili olarak son durumu değerlendiren teknik adam Çetin; “çalışmalarda takım arasındaki uyumu sağladık. Bizim için en önemli olan takım arasındaki uyumu sağlayıp aile ortamını oluşturabilmek” dedi.

KÜTAHYA ŞEHRİ ZİRVEYİ HAK EDİYOR

Belediye Kütahyaspor Teknik Direktörü Polat Çetin; “Belediye Kütahyaspor’da görev aldığım günden itibaren sürekli olarak bu şehrin zirve yarışında olan sonunda ipi göğüsleyen bir takıma sahip olması gerektiğini söylemiştim. Gerçekten takımına büyük tutku ile bağlı taraftarları var ve şehir genel olarak Belediye Kütahyaspor’a sevgi duyuyorlar. Bu sevginin karşılığını da şampiyonluk olarak vermek istiyoruz.

AİLE ORTAMI OLUŞTURDUK

Kamp çalışmalarına başladığımız günden bu güne kadar en büyük önemimizi takım içerisinde uyum ve samimi bir ortamın oluşturulmasına harcadık. Burada yer alan sporcularımız ne kadar huzurlu ve samimi bir ortamda olursa kendilerini sahada o kadar iyi yansıtırlar. Teknik ve kondisyon çalışmalarını daha önceden hazırladığımız programlar çerçevesinde devam ettiriyoruz. Fakat daha öncede belirttiğimiz gibi bir takımın zirve de yer alması için öncelikli olarak takım içerisinde ki anlaşma ve uyum son derece önemlidir. Bu tarz birliktelikler sayesinde sporcu kardeşlerimizin saha içerisinde daha fazla sorumluluk alırlar ve bütün bir takım tek vücut olarak sahada savaşır. 

KUPAYI KALDIRAN BİZ OLACAĞIZ

Kampın ilk zamanlarında kadroda eksiklerimiz vardı, yapılan transferlerin ardından aramıza katılan yeni arkadaşlarla kadromuzu hemen hemen tamamladık. Geçtiğimiz sezon kadromuz da yer alan ve bu sene de beraber çalışmak istediğimiz arkadaşlar ile yönetimimiz anlaşma sağladılar. Yönetimimize ve de anlaşma sağlayarak tekrar beraber çalışacağımız arkadaşlarımıza öz verilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Son durum itibari ile 1-2 transferin daha yapılmasını bekliyoruz. Aramıza katılacak olan arkadaşlarla birlikte kadromuz son halini alacak. Bu sene sahadaki futbolumuzla gurur veren bir Belediye Kütahyaspor izleteceğiz ve inşallah sene sonunda kupayı kaldıran biz olacağız.”

PAYLAŞ