KÜTAHYA’DA TAKSİLER GÜVENLİ

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan, il merkezindeki tüm taksilerin dezenfekte edildiğini söyleyerek, vatandaşların taksileri gönül rahatlığıyla kullanabileceğini ifade etti.

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından başlatılan dezenfeksiyon işlemlerinin devam ettiğini söyleyen Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan oda olarak gerekli tedbirlerin alındığını söyledi.

TAKSİ VE TAKSİ DURAKLARI DEZENFEKTE EDİLDİ

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan “Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgını ile alakalı ülkemiz bu virüsü ön görerek gerekli tedbirleri aldı. Bizlerde Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak oda üyelerimizin can ve mal güvenliği açısından dezenfeksiyon işlemlerini başlattık dedi. Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan taksicilerimiz ile birlikte başta oda olarak hijyen ve dezenfekte çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bütün taksi ve taksi duraklarını dezenfekte ettik. Bundan sonrada hijyen kurallarını uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

KÜTAHYA’DA TAKSİLER GÜVENLİ

Taksilerin koronavirüse karşı alınan tedbirler ile güvenli olduğuna vurgu yapan Aslan, “vatandaşlarımız güvenli bir şekilde taksilere binebilirler dedi. Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan “bizlerin oda olarak yaptığı dezenfektan dışında meslektaşlarımızda taksilerinde hijyene büyük önem veriyorlar” dedi. Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlyas Aslan, ayrıca müşteri sağlığını korumak amacıyla maske dağıtımlarının da sürdüğünü söyledi.

PAYLAŞ