KULÜPLER BİRLİĞİ’NDEN KAYMAKAM ÇİÇEK’E ZİYARET

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Emet Kulüpler Birliği Platformunu kabul etti.

Amatör kümede faaliyet gösteren Emet Spor, Emet Bor Spor ve Emet Gençlerbirliği Spor  kulüplerinin ortak kararı ile Emet Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Sami Demirsöz ‘ün organizesinde  Emet Kulüpler Birliği Platformu oluşturuldu.

Kurulan yeni platformun yönetim kurulu üyeleri olarak,  Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Sami Demirsöz, Emet Bor Spor yönetim kurulu üyesi ve il genel meclisi üyesi Halil Mallı, Emet Gençlerbirliği Spor  yönetim kurulu üyesi ve belediye meclis üyesi  Mehmet Düz ve  Emetspor eski başkanı ve yeni yönetim kurulu üyesi Hüseyin Özbeyaz Kaymakam Hasan Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Platformun Başkanı olarak seçilen Mehmet Düz  oluşturulan platformun, Emet’te bulunan gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor yapmalarını sağlamak amacıyla faaliyet göstereceklerini belirtti.

Kaymakam Çiçek ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını, gençlerimize ve ilçe sporuna her zaman destek vereceklerini ifade etti.

PAYLAŞ