KILIÇDAROĞLU’NA YÖNELİK TEHDİDİ ŞİDDETLE KINIYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik yapılan tehdidi kınıyoruz dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz “Cumhur ittifakının özel afla hapisten çıkarttığı mafya bozuntusunun, ana muhalefet partisi lideri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdidini şiddetle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEKTİR

Bu tehditleri fütursuzca yapabilen şahsın kimlere güvendiğini çok iyi biliyoruz. Bunun sorumlusu ülkeyi mafya babalarına, haydutlara teslim eden hukuk devletini ayaklar altına alan tek adam rejimidir.  Cumhur ittifakı liderleridir, İçişleri Bakanıdır, iktidardır, bu düzeni yaratan ve savunanlardır. Bu mafya çete düzenine son vereceğiz. Toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yer altı suç örgütleriyle ödün vermeden mücadelemiz devam edecektir.  Ne Cumhuriyet Halk Partisi ne de demokrasiye inanan ve demokrasi mücadelesi veren milyonlar, bu tehditlere boyun eğmeyecektir, boyun eğmeyeceğiz dedi.

PAYLAŞ