KALE EKİBE TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Türkiye’nin en fazla burca sahip kaleleri arasında ilk sıralarda yer alan Kütahya Kalesi’nin ışıklandırma projesinde emeği geçenlere teşekkür belgesi takdim etti.

Kütahya Belediye Meclis Toplantısı öncesi düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK;” Kütahya Kalesi’nin ışıklandırılması projesi ile bir ilde veya bir ülkede ortaklaşa çalışıldığında ne kadar ciddi ve ne kadar önemli başarıların elde edilebileceğini hep birlikte gördük. Kalenin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıldönümünde ışıklandırılmasını sağlayan ve o gün itibariyle şehrimizin hizmetine sunulmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Program kapsamında daha sonra kentimizin önemli tarihi değerlerinden olan Kütahya Kalesi ve Burçlarının aydınlatılmasında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı

Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Osman Ortaçlı, Kütahya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Bahadır Halil Bahşi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Kültür ve Turizm İl Müdürü Zekeriya Ünal, Eski Müze Müdürü Serdar Ünan, Oedaş İl İşletme Müdürü Kamil Uğur Mumcu, OEDAŞ İl İşletme Müdürlüğü Kıdemli Yönetici Ramazan Söyler ile Kütahya Belediyesi personeli Elektrik Teknikeri Orhan Yalçın, Elektrik Formeni Aydın Çalıkuşu, Elektrik İşçisi Halil Okuducu, Elektrik İşçisi Veysel Kamalı, Elektrik İşçisi Mehmet Güler, Elektrik İşçisi Osman Kalın, Elektrik İşçisi Muhammed Güler, Elektrik İşçisi Fatih Nizam, Elektrik İşçisi Mehmet Bilgiç ve Elektrik İşçisi Ramazan Demir’e Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından belgeleri takdim edildi.

PAYLAŞ