Kahramanmaraş Kağıt’a ziyaret

Kütahya 2.Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Kahramanmaraş Kağıt fabrikasına ziyaret gerçekleştirerek bilgiler alan Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Milletvekilleri fabrika ’da üretim alanlarını gezdiler.

Kütahya’nın istihdamına öncülük eden 2. Organize Sanayi Bölgesinde Faaliyetini sürdüren Kahramanmaraş Kâğıt fabrikasını ziyaret eden Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ve beraberinde ki heyetle birlikte Fabrikada ki üretim alanlarını gezerek fabrika hakkında bilgiler aldılar.

KAHRAMANMARAŞ KAĞIT’A TEŞEKKÜR

Kahramanmaraş Kâğıt fabrikası ziyaretinde işçilerle de bir araya gelen heyet çalışan personele kolaylıklar diledi. Kütahya’ya kattıkları istihdam ve yatırımları için fabrika yönetimini kutlayan İl Başkanı Ceyhun ve Milletvekili Erenler yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdiler.  2. Organize Sanayi Bölgemizde istihdam sağlayan Kahramanmaraş Kâğıt Fabrikasını ziyaret ederek, çalışkan, üretici, ülkesini seven vatansever emekçi kardeşlerimizle sohbet etme fırsatı bulduk. Kolaylıklar diledik. Firma sahiplerine Kütahya’mıza sağladıkları istihdam ve katma değer için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

PAYLAŞ