Çelik her an vatandaşla

Frigya Vadileri’nde incelemelerde bulunan Kütahya Valisi Ali Çelik merkeze bağlı Fındık Köyü’nü de ziyaret ederek köy sakinleriyle bir araya geldi. 
Vali Çelik’i köylerinde ağırlamak büyük mutluluk duyduklarını dile getiren vatandaşlar istek ve önerilerini paylaştı. 
Vatandaşların her birini tek tek dinleyen Vali Çelik, kendisine iletilen talepler hakkında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

 KÖYLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Kütahya Valisi Ali Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ve Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte Frig Vadisi’ndeki köylerde incelemelerde bulundular.
Vali Çelik ile beraberindeki heyet Friglere ait yerleşim alanlarında incelemelerde bulunmak üzere gittikleri Söğüt, İnli ve Sökmen köylerinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldiler.
Köy muhtarları ile vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Vali Çelik, kendisine iletilen konularla ilgili kurum amirleri ile görüşerek çözüm konusunu ise takip edeceğini söyledi.
Vali Çelik’e Söğüt, İnli ve Sökmen köyü ziyaretlerinde AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak eşlik etti. 

PAYLAŞ