İLK DEVREYİ MUTLU TAMAMLADILAR

Vali Ali Çelik 1. Amatör Küme Merkez A ve B gruplarında mücadele veren Altıntaş temsilcileri, devreyi 3 puanla kapatarak ikinci devre öncesinde moral buldular.

Liderliği kapmaya çalışacak

Vali Ali Çelik Merkez A Grubunda Alibeyköy’ü temsil eden Re-Za Lider Alibeyköy Birlikspor, sıralama olarak en yakın rakiplerinden olan Kütahya Demirspor’u 2-1’lik skorla geçerek lider 30 Ağustosspor’ un bu haftada ensesinde olmayı başardı. Bu galibiyet ile Demirspor’la puanını eşitleyen Alibeyköy temsilcisi, ikinci devrenin ilk haftasında ise 3 puan önünde bulunan lider 30 Ağustosspor ile karşılaşacak ve liderliğe yükselme şansını bulacak.

Maç oynamadan puan farkını düşürdü

Vali Ali Çelik Merkez B Grubunda Çakırsaz’ı temsil eden Çakırsazspor,  yedinci hafta karşılaşmasında rakibi İnköy Enginspor maça çıkmadığı için ilk devreyi hükmen galibiyetle kapattı. İnköy önünde hükmen üç puanı cebine koyan yeşil-siyahlılar, artık gözünü ikinci devrede alacağı seri galibiyetlere çevirdi. Çakırsazspor, lider KBS Mavi Şimşekspor’ un İsaköyspor karşısında berabere kalmasıyla birlikte puan farkını da 1’e düşürerek maç oynamadan en kazançlı haftasını yaşadı.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ