GÖÇ VE ÇOBAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Pozitif Altıntaş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Göç ve eşi Emine Göç’ün mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Mehmet ve Emine Göç ailesinin biricik kızları Nimet’in düğün merasiminde dostları doyasıya eğlendi.

Pozitif Altıntaş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Göç ve eşi Emine Göç biricik kızları Nimet’in düğün merasiminde tüm sevenleri yalnız bırakmadı.

DAVETLİLER PİSTİ BOŞ BIRAKMADI

Mehmet ve Emine Göç ailesinin biricik kızları Nimet ve Fadime Hayrettin çiftinin değerli oğulları Murat ile hayatlarını birleştirdiği düğün merasiminde davetliler doyasıya eğlendi. Devletlilerin pisti boş bırakmadığı ve doyasıya eğlendiği düğünde dostları ile doyasıya eğlendiler.

SOSYAL MESAFE VE MASKE KURALINA UYULDU

Davetlilerin doyasıya eğlendiği düğünde sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edildi. Tüm davetlilerin girişte isim ve soy isimlerinin alındığı ve ateş ölçerle ateşleri ölçülerek salona alındı. Salonda ki oturma düzeninde yine sosyal mesafeye uyulduğu gözlemlendi.

ÇİFTİN MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNDU

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan düğün merasiminde dünya evine giren Nimet ve Murat çifti’nin mutlulukları gözlerinden okundu. Dostları ile doyasıya eğlenen çiftin arkadaşları ve sevenleri çifti tebrik ederek müzik eşliğinde dans ettiler.

GÖÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kütahya Altıntaş ilçesinde Pozitif Altıntaş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Göç ve eşi Emine Göç’ün gurur günü olan ve kızlarının düğün merasiminde bu gururu yaşayan ailesi tek tek davetlilerin olduğu masaları dolaşarak davetlilerle yakından ilgilendiler. Bizlerde Kütahya Postası Ailesi olarak yeni evlenen Nimet ve Murat Çoban ailesine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

PAYLAŞ