GARDEN OTEL EN İYİ OTEL SEÇİLDİ

Ağustos 2019 itibarı ile hizmet vermeye başlayan Kütahya Garden Otel birinci yılına yaklaşırken sunduğu hizmetlerin karşılığını almaya devam ediyor. Kütahya Garden Otel Trivago oteller listesinde Kütahya bölgesinde en iyi 35 otel arasında birinci olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Konumu itibariyle şehir merkezinde bulunan Kütahya Garden Otel, evinizin rahatlığını kaybettirmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. Kütahya Garden Otel kafesi ile kahvaltı dahil fiyatlarla, ücretsiz otopark ve ekstra birçok olanağı ile birlikte hizmet veriyor.

35 OTEL ARASINDA BİRİNCİ OLDU

Dünya çapındaki otel araması ile ünlü trivago uygulaması en iyi otelleri karşılaştırarak tatilcilere kolaylık sağlıyor. Aynı uygulama Kütahya’da tatil ya da konaklama ihtiyacı olan insanlara da kolaylıklar sağlayarak ilimizdeki en iyi otelleri uygulamasına katıyor. Kütahya Garden Otel Dünya çapındaki otellerin listesinin yer verdiği uygulamasında Kütahya ve bölgesinde en iyi 35 otel arasında Kütahya Garden Otel’i sayfasında birinci sıralara yükseltti.

KÜTAHYA’DA EN POPÜLER OTEL

Sunduğu hizmet ve kalitesi ile ilimizdeki oteller arasında kısa zamanda yerini alan Kütahya Garden en popüler oteller listesinde yerini alarak birinci yılını doldurmadan listelerde yerini aldı. Hem fiyat farkı ve hem de sunduğu kalite açısından değerlendirmelere giren Kütahya Garden Otel misafirlerini ağırladıktan sonrada görüşlerini alarak eksikliklerini gidermeye çalışıyor.

MÜŞTERİLERİMİZ ÇOK MEMUN

İlimize turistik açıdan veya günlük konaklamaya gelen misafirlerine en iyi hizmeti sunduğunu söyleyen Kütahya Garden Otel Sahibi Hasan Yılmaz “müşterilerimizin memnuniyeti için tüm otel personelimizle gece gündüz ihtiyaçlarını karşılamak için seferber oluyoruz. Her müşterimiz ile ayrı ayrı eksikliklerimiz varsa onun üzerinde değerlendirmeler yaparak her geçen gün kendimizi ve hizmetlerimizi yenilemek adına görüşlerini almaya çalışıyoruz. Daha birinci senemizi doldurmadan da Kütahya’da en iyi oteller arasına girmenin ise verdiğimiz hizmetlerin ve çabalarımızın boşa gitmediğini görmek işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın göstergesidir” dedi.

CAFE’Sİ İLE HİZMET VEREN TEK OTEL

Kütahya’da eşi ve benzerinin olmadığını söyleyen Kütahya Garden Otel Sahibi Hasan Yılmaz Kütahya’da aynı zamanda otel bünyesinde bulunan tek Kafe’si ile hizmet veren otel Kütahya Garden Otel’dir dedi. Müşterilerimizin keyifli vakit geçireceği hem otelimizde dinleneceklerini ve ardından halka açık olan Kafe’mizde Kütahya’nın serin ve temiz havasında kahvesini yudumlayacağı güzel bir mekân ile müşterilerimize unutamayacakları anları paylaşmanın mutluluğunu ekip olarak ayrıca yaşıyoruz” dedi.

KÜTAHYA’NIN GÖZDESİ GARDEN OTEL

Kütahya’nın şehir otelleri konseptinin dışında bir konsept oluşturan ve Kütahya’da farklı bir otelcilik anlayışı ile misafirlerini bekleyen ve Kütahya’nın en iyi şehir otelleri arasında birinci olarak yerini alan Garden Otel’de bulunan 2 sultan süit ’inin Kütahya’da ki otel konseptlerinden farklı olduğunu anlatan Kütahya Garden Otel Sahibi Hasan Yılmaz “teraslı, barbekülü, masajlı yatakları ve jakuzili 2 adet sultan odamız hizmete hazır ve misafirlerimizi bekliyoruz” dedi. Yılmaz “Kütahya Garden Otel 26 Oda’dan oluşuyor. 24 standart odaları ile 1 kişilik,2 kişilik ve 3 kişilik odaları ile hizmet veriyor. Gelen misafirlerimizin kendilerini evinde hissettirecek konforla hizmet veriyoruz. Kütahya’nın merkezine 5 dakikalık mesafede bulunan otelimizde canlı sıva olarak tabir edilen sıvalar kullanılmıştır. Canlı Sıva’nın özelliği nefes almasıdır. Buda gelen misafirlerimizin rahatlıkla odanın içerisinde dinlenebileceği ve kendi evinde hissedebileceği konforu sunmak demektir.

BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ HİJYENDİR

Kütahya Garden Otel’de temizliğe çok büyük önem veriliyor. Kütahya Garden Otel Sahibi Hasan Yılmaz “bizim için en önemli kriter temizlik ve hijyendir. Odalarımızdan tutun otel koridorlarına kadar her yer gün içerisinde belirli sıklıkla temizliği yapılıyor. Bu bizim için bir iş değil! Bu bizim için bir prensiptir. Müşterilerimizin daha doğrusu insan sağlığı her şeyden önemlidir. Otelimize gelen misafirlerimizin her türlü temizlik ve hijyeni bizim sorumluluğumuzdadır. Pandemi sürecinde en çok dikkat ettiğimiz konuların başında da yine temizlik ve hijyen konuları gelmektedir. Bu vesile ile hijyen belgemiz dahil olmak üzere tüm otelimizin odaları belli aralıklarla dezenfekte edilerek yerine gelecek müşteri için odalarımızı hazır hale getiriyoruz.

BİZLERE KATKI SUNAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Kütahya Garden Otel Sahibi Hasan Yılmaz “Kütahya’ya gelerek otelimizde kalan tüm müşterilerimize ve ayrıca otelimiz hakkında yapılan tüm yorumları için teşekkür ediyorum” dedi. Yılmaz “otelimizde kalan müşteriler bizim bir ailemizin parçası haline geliyor. Umarız bizlerde onların birer Kütahya’da yaşayan aileleri sayılırız. Biz bunun için kazanıyoruz. Kütahya Garden Otel’de hem evinizdeki rahatlığı hem de aile bağları ile güçlü bir ilişki kurarak bu bağları kopartmadan müşterilerimiz ile diyalog halindeyiz. Yorumları ve bizlere sundukları katkılardan dolayı ayrıca bizleri önemli otel uygulamalarında görüş bildirerek birinci sıralara yükselttikleri için ayrıca teşekkür ederim” dedi.

İŞLETMECİLİK BİZİM İŞİMİZDİR

Kütahya Garden Otel Müdürü Hüseyin Daşkın ise işletmecilik bizim işimizdir diyerek, turizm tecrübelerinden bahsetti. Daşkın 15 yıldır otel ve işletme müdürlüğü yaptığını dile getirerek şu ifadeleri söyledi. Daşkın 5 yıldır Yılmaz şirketler grubunda çeşitli görevlerde bulundum. Şirketlerimizin içerisinde İnşaat, Turizm, Sarrafiye, Emlak kafe ve en sonda Kütahya Garden Otel’i de bünyemize katarak bende turizm deneyimim sayesinde Kütahya Garden Otel Müdürü olarak görev yapmaya başladım. Amacımız Kütahya’da otel konseptine yeni bir soluk getirmektir dedi.

PAYLAŞ