Ezanımız dinmesin, Bayrağımız inmesin

Türk Eğitim-Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Ramazan ayının başlaması bir araya geldi. Kutlu Olsun diyerek mesaj yayınladı.


Türk Eğitim-Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş “İlk sahura kalkacağımız bugünde; başta devletimizin kurucusu, bu kutlu günü çocuklarımıza armağan eden, bu toprakları vatan yapan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aziz şehitlerimizi, kahraman ecdadımızı; saygıyla ve rahmetle anıyorum. Bu kutlu ve mübarek günümüz memleketimize, milletimize hayırlar getirsin. Milletimizin ve insanlığın zor zamanlar geçirdiği bu günler geride kalsın.

RAMAZAN AYINA KAVUŞTUK. ŞÜKÜRLER OLSUN
Türk Eğitim-Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş “100.yıl dönümünü kutladığımız egemenliğimiz ilelebet sürsün. Milletimizim azim ve kararlılığı daim olsun. Bayrağımız hain ellerin ulaşamayacağı yerde dalgalanmaya devam etsin. Kadim Türk Milletinin geleceği yavrularımız; eğilmeden, bükülmeden, kırılmadan, şanla, şerefle öz yurtlarında başı dik, sırtı pek, karnı tok yaşamaya devam etsin. Anadolu’da kurduğumuz son Türk Devleti ebet müddet olsun! Kurucu iradeye saygı ve minnetimiz hiç bitmesin. Her türlü zorluğun yaşandığı şu günlerde tekrar ramazan ayına kavuştuk. Şükürler olsun. Kavuşamayanlara rahmet olsun. Ezanımız dinmesin, bayrağımız inmesin. Tekrar, hürriyetimizin timsali camilerimizde Cuma namazlarını; ibadetlerimizi eda ettiğimiz günlere Rabbim cümlemizi kavuştursun. Bu kutlu günler; Türk İslam dünyasına hayırlar getirsin” dedi.

PAYLAŞ