Esnafın sıkıntıları konuşuldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım ile birlikte Kütahya Esnaf Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit nezaket ziyaretinde bulundu. Milletvekili Erbaş ziyaretlerine Belediye Başkanı Alim Işıkla devam etti.


Ziyarette Kütahya ve ilçelerde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunan Milletvekili Ahmet Erbaş, yaşanan Korona virüs salgını nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de zorlu bir dönemden geçtiğini belirterek, yapılan çalışmalar ve tedbirler ile birlikte en kısa sürede bu durumun atlatılacağına inandığını dile getirdi. Ahmet Erbaş, bu dönemde kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket etmenin önemli olduğunun altını çizerek, sorunların paylaşımı ve çözüm üretme konusunda etkin iletişim ve iş birliğinin sürdürüleceğini söyledi.

ESNAFIN SIKINTILARI KONUŞULDU
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kütahya Esnaf Odaları Birlik Başkanı İbrahim Yiğit Milletvekili Ahmet Erbaş’a ve MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım’a teşekkür etti. Yiğit konuşmasında Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Sayın Ferhan Yıldırım ve Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya milletvekilimiz Sayın Ahmet Erbaş Başkanımızı Ziyaret ederek; Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler sonucu iş yerleri tamamen ve kısmen kapanan esnaf ve sanatkârlarımız ile ulaşım sektöründeki esnaflarımızın yaşamış olduğu sorunları, sıkıntıları ve Bu zorlu süreçte esnaf ve sanatkârımız için alınması gereken tedbir ve verilmesi gereken destekler hakkında istişare ettiler dedi.

COVİD-19 SALGINI TEDBİRLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı İsmail Küçük ile beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, konuklarına nezaketlerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Ziyarette ayrıca Korona virüs Covid-19 salgını tedbirleri değerlendirildi.

PAYLAŞ