DENETİMLER DEVAM EDİYOR

        Emet Kaymakamı Hasan Çiçek ve beraberindeki heyet ilçede alınan korona virüs denetimlerini sıklıkla sürdürüyor.

        Emet çarşı esnafına yapılan denetimde Kaymakam Hasan Çiçek’ e, Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Neşet Öztürk, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emre Vural, Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Rukiye Kara, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Kaymak, kolluk kuvvetleri ve zabıta görevlileri eşlik etti.

        Salgınla mücadelede en önemli hususun maskeyi burnu da kapatacak şekilde takmak, fiziki mesafe ve temizlik kurallarına uymak olduğuna dikkat çeken Kaymakam Çiçek, “Bunlara uyduğumuz takdirde virüsün etkisini en aza indirebilecek durumdayız” dedi.

Çarşı esnafıyla kısa süreli sohbet eden, onların bu konudaki ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Çiçek; “Zorunlu olduğu için değil, önce kendi sağlığınız, sevdikleriniz ve de toplum sağlığı için kurallara uyun” diyerek esnafa uyarıda bulundu. Karşılaştığı vatandaşların da ihtiyaç ve taleplerini dinleyen, Covid-19 tedbirleriyle ilgili bilgilendirme ve uyarılarda bulunan Kaymakam Çiçek, denetimlerin aralıksız süreceğini ifade etti.

PAYLAŞ