CS SEZGİN MÜHENDİSLİK, BİR İLKİ DAHA YAŞATTI

Doğalgaz ile ilgili birçok konuda hizmetlerini sürdüren Çinigaz A.Ş son olarak Simav’ın Çitgöl kasabasına doğalgaz gelmesini sağladı.

Vatandaşları konforla buluşturuyor

Doğalgaz konusunda Çinigaz A.Ş denetimlerinde kırsaldaki birçok alanın doğalgazla kavuşmasını sağlayan CS Sezgin Mühendislik, bu kez de jeotermal enerji olmasına rağmen vatandaşlar ve Çitgöl Belediye Başkanlığı’ndan gelen doğalgaz talebine karşılık vererek belde halkını doğalgazla buluşturdu. Bu vesileyle hafta sonu açılışı yapılan doğalgazın rahatlığı ve konforunu artık en kırsaldaki vatandaşlar dahi kullanabilecek.

“İşbirliği ile doğalgazı buraya getirdik”

CS Sezgin Mühendislik ortaklarından İş İnsanı Can Sezgin doğalgaz açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Kütahya Simav ilçemizde hizmet veren dağıtım firması Çinigaz Doğalgaz A.Ş son olarak Çitgöl Beldesini doğalgaz ile buluşturdu. Jeotermal kullanımı olmasına rağmen beldeyi doğalgaz ile buluşturarak daha konforlu bir yaşam sürmeleri için hizmette bulundu. CS Sezgin Mühendisliğin katkıları ile ilk abonenin gaz arzı sağlanmış oldu. Çitgöl beldesine hayırlı olsun.” dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ